Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 20.04.2018, 18:13
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Категорії розділу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Форма входу

Друзі сайту

Сайт Липової Долини

Сайт с. Семенівка О.В.Климов  

Міні-чат

Погода

Погода в Україні


Видатні люди,які народилися, проживали або проживають в селі

Головна » Статті » » Видатні люди села [ Додати статтю ]

Олійник Павло Іванович
Народився у селі Слобідка 21 серпня 1931 року. Закінчив 4 класи Бірківської семирічної школи. Потім працював у колгоспі Імені Калініна с. Слобідки різноробочим. З 1951 по 1954 роки служив в армії. Повернувся додому, закінчив курси і став з 1955 року трактористом. Кмітливий, наполегливий, закоханий у техніку, він швидко освоїв усі тонкощі механізаторської справи, став одним з кращих трактористів колгоспу "Великий Жовтень".
Та головне, чим уже в перші роки робота на тракторах зарекомендував себе Павло Іванович - це любов до землі. Щоб він не робив - орав, сіяв чи збирав урожай, - все у нього виходило добре. Тому й не випадково, коли в колгоспі переходили на нову технологію вирощування цукрових буряків, йому одному з перших довірили очолити механізовану ланку. І тут Павло Іванович показав свій почерк, неабияку хліборобську кмітливість і винахідливість. Бо вже в перший рік роботи по-новому ланка одержала небувалий до того в господарстві урожай - більше 300 центнерів солодких коренів з гектара. У 1971 році був нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.
А ще знали і поважали в колективі бригади Павла Івановича, як чуйного товариша, хорошого наставника. Не одному із своїх молодших колег він допоміг оволодіти механізаторською професією, полюбити хліборобську справу.
Тридцять шість років П.І. Олійник був за кермом трактора. Двадцять три роки вирощував цукрові буряки. Сім років працював на бурячному комбайні. З 1991 року Павло Іванович Олійник на пенсії. Помер 16 квітня 2005 року.


Джерело:
Категорія: Видатні люди села | Додав: Admin (23.10.2010) | Автор: E W
Переглядів: 692 | Коментарі: | Теги: | Рейтинг: /
Всього коментарів: 0